Як ми працюємо

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?
ЕТАПИ РОБІТ З РЕМОНТУ КВАРТИРИ.

  1. Виїзд до Клієнта, замір приміщення
  2. Підписання договору
  3. Закупівля видаткових (чорнових) і оздоблювальних матеріалів
  4. Ремонтно-оздоблювальні роботи
  5. Приймання-здача робіт
  6. Гарантійне обслуговування 1р.

1. Виїзд до Замовника.

Після Вашого дзвінка, ми виїжджаємо до Вас для консультації і виміру Вашої квартири. Під час нашої зустрічі Ви можете задати абсолютно будь-яку кількість питань.
Для  вимірів виїжджає кошторисник-оцінювач. Він проконсультує Вас з питань технології ремонту, дизайну квартири, термінів ремонту квартири в цілому та її окремих етапів.

Все це здійснюється БЕЗКОШТОВНО, швидко і точно.

Увага! Всі представлені в кошторисі роботи і матеріали можуть Вами коректуватися в розумних межах. Ви можете або відмовитися від якихось робіт, матеріалів (якщо це не порушує технології робіт) або замінити іншими роботами/матеріалами.

2. Підписання договору

Після обговорення всіх питань підписується договір (зразок договору). У договорі чітко прописані строки робіт, вартість робіт і матеріалів, гарантійні зобов'язання.

3. Закупівля видаткових (чорнових) і оздоблювальних матеріалів

Доставка будівельних матеріалів на об'єкт проводиться або Вами, згідно з графіком постачання матеріалів і обладнання, або процес закупівлі, доставки і розвантаження ми беремо на себе.

У своїй роботі ми використовуємо тільки перевірені в матеріали. Закупівля матеріалів здійснюється через постачальників, які мають позитивну репутацію на ринку будівельних матеріалів. Ми несемо повну відповідальність за якість матеріалів, що поставляються нами.

4. Ремонтно-оздоблювальні роботи

Після надходження матеріалів на об’єкт, ми приступаємо до ремонту квартири.

Рівень професіоналізму наших виконробів, штукатурів, малярів, обробників підтверджено багатьма ремонтами квартир у Києві та області. Колектив співробітників злагоджений і спрацьоаний.

Процес капітального ремонту квартири складається в основному з наступних етапів і робіт:

Здійснюємо розмітку перегородок. Визначаємо місця, де потрібен прямий або криволінійний кут. Потім муляр або гипсокартонщик зводить перегородки.

Далі здійснюємо електромонтажні роботи. Визначаємо, де потрібно встановити додаткові розетки, і робимо під них підводку проводів, але самі розетки поки не встановлюємо і не підключаємо до електрощита. Електрик дроти прокладає уздовж стін і під стелею.
Так як на кухні встановлюється більше розеток, ніж в інших кімнатах (телевізор, приймач, кухонний комбайн, СВЧ плита, холодильник, газова плита, витяжка...), то всю цю проводку треба вести більш товстим проводом, залежно від навантаження, і підключати до електричного щитка.

У коридорі також завбачливо ставляться розетки під телефон, пилосос, а також простягається антенний кабель.

Тепер займаємося сантехнічними роботами. Встановлюємо радіатори опалення, переварюємо стояки опалення.

Далі приступаємо до вирівнювання стін і підлог. Для цього спочатку встановлюються маяки на стінах і стелях, виміряються прямі кути і тільки після цього наноситься штукатурний шар.

Далі приступаємо до установки дверей, підвіконь і вікон. Після того як будуть вирівняні стіни і підлоги, двері встановлюємо більш точно, так як при нерівних підлогах можна помилитися з розміром від підлоги до низу двері.

Клеїмо шпалери. При обклеюванні стін шпалерами знімаємо з розеток і вимикачів кришки. Вирізаємо шпалери під розетки і вимикачі, а потім прикручуємо кришки і включаємо світло..

Кріпимо плінтус й лиштви, тим самим закриваємо кінці шпалер.

Встановлюємо сантехнічне обладнання та прилади (ванну, душову кабіну, раковину...)

Ну і, нарешті, фінішний етап - прибирання та очищення приміщень від сміття.

5. Приймання-здача робіт

Вся робота по ремонту квартири розбивається на етапи. Після виконання нами кожного етапу Замовник приймає роботи і потім протягом 2-х днів їх оплачує. При наявності обґрунтованих претензій до якості наших робіт ми за свій рахунок виправляємо недоліки. На останньому етапі відбувається остаточна оплата і приймання квартири.

6. Гарантійне і післягарантійне обслуговування

Гарантійний строк, встановлений на наші роботи, складає 12 місяців. Протягом цього часу всі неполадки і дефекти ремонту, у разі їх виникнення, будуть безкоштовно усунені.

Після закінчення гарантійного терміну Ви в будь-який момент можете звернутися до нас для здійснення косметичного ремонту.