Дизайн інтер'єру

Дизайн інтер'єруПовноцінне проведення комплексного ремонту приміщення неможливо без попередньо складеного дизайн-проекту. Наша компанія виконує комплексні послуги по дизайну інтер'єру, починаючи з розробки ескізного проекту і закінчуючи безпосереднім виконанням усіх ремонтних робіт.

Основним нашим завданням є створення функціонального і гармонійного простору певного стилю, який буде відповідати Вашим смакам і уподобанням. Беручи дизайнерські рішення, ми допоможемо створити затишну та комфортну обстановку у Вашому будинку, реалізувавши всі Ваші побажання.

Перелік наших дизайнерських послуг включає в себе:

  • розробку проектної документації;
  • вибір стильового і колірного рішення;
  • підбір елементів інтер'єру з можливим виїздом в магазини;
  • 3D-візуалізацію приміщення;
  • індивідуальну розробку елементів меблів;
  • авторський супровід проекту;
  • ремонтно-будівельні послуги.

Для початку роботи над дизайн-проектом ми обговоримо можливу планування приміщення, а також Ваші побажання, очікування, і кінцевий результат, який буде відповідати всім Вашим інтересам. Визначивши Ваші уподобання в стильовому і колірному оформленні, ми зможемо запропонувати декілька ескізних варіантів, які максимально розкривають можливості простору інтер'єру. Згідно із затвердженим ескізним проектом для отримання повного уявлення про майбутній інтер'єр, Вам буде надана 3D-візуалізація приміщення. З попереднім виїздом по магазинам ми надамо специфікацію з підібраною меблями, освітленням, сантехнікою тощо В кінцевому підсумку Ви стаєте власником повного пакету проектної документації, який необхідний для проведення будівельних та ремонтно-оздоблювальних робіт.

Якщо Ви ще не визначилися з вибором будівельників, які зможуть виконати ремонтні роботи, ми можемо запропонувати свою професійну бригаду. Якщо у Вас вже є ремонтна бригада, то ми готові взяти на себе послуги авторського супроводу проекту, а також взяти на себе вирішення всіх організаційних, технічних і фінансових питань, пов'язаних з виконанням ремонту.

<< Назад