Підлога із ламінату

Підлога із ламінату

Ламінат являє собою окремі плити МДФ з приблизним розміром 8,3 х 196 х 1215 мм (дивіться на упаковці). Матеріал призначений для чистової декоративної обробки підлоги у житлових приміщеннях з інтенсивною експлуатацією та громадських зон із середньою інтенсивністю експлуатації. Плити з матовою поверхнею, але і злегка блискучою однорідною і пористою структурою, що забезпечує ідеальну імітацію різних порід дерева. Безшовні переходи між плитами створюють картину ідеальної поверхні. Широка колірна гамма. Ідеальне поєднання ціни та якості!

Підлогу виготовляється екологічно чистим способом шляхом сухого пресування натурального деревного волокна при високій температурі і під тиском.

Плити з'єднуються між собою за допомогою спеціального замку "Clic", що максимально спрощує процес укладання. Самоцентруючий профіль з шипом і пазом легко і швидко з'єднує окремі плити геометричним і силовим замиканням. Майстри нашої компанії легко справляютса, завдяки досвіду і навикам, укладаючи ламінат вздовж і по діагоналі без відходів (економ варіант) або з візерунком (стандартний варіант).

ІНСТРУКЦІЯ З УКЛАДАННЯ ЛАМІНАТУ

Технологія монтажу ламінованого покриття складається з двох основних етапів:

  • укладання чорнової підлоги;
  • укладання ламінату.

Перше і основне - це бетонна або цементна стяжка, яка дозволяє нівелювати основні перепади і нерівності.

Далі в хід йдуть наливні самовирівнюючі суміші, які усувають незначні перепади до необхідного рівня.

Укладання самого ламінату починають з шумопоглинаючою підкладки зі спіненого поліетилену, яка також виконує амортизуючі функції і дозволяє компенсувати незначні нерівності основи. Підкладку настилають перпендикулярно напрямку дощок ламінату встик. Смуги підкладки скріплюють скотчем.

Безпосередньо перед укладанням ламінат повинен прийняти вологісні і температурні характеристики приміщення. Для цього його потрібно залишити в приміщенні, де він буде укладатися, на 48 годин у роздрукованих упаковках. Так як ламінат укладається "плаваючим" способом, то при його складанні не використовуються цвяхи, шурупи або клей.

З самого початку необхідно прийняти рішення, як будуть розташовуватися дошки в приміщенні. Для цього необхідно викласти на підлозі кілька фрагментів без скріплення. Рекомендується вести укладання ламінату, щоб світло падало уздовж довгої сторони дошки, так менш помітні шви. Однак, також необхідно враховувати конфігурацію приміщення, розташування дверей, вікон, ніш, вбудованих шаф і т. д.

Дошки першого ряду укладають, з'єднуючи їх короткою стороною. Уздовж стіни необхідно залишити дистанційні клини або реечки і стежити за рівністю укладається ряду. Останню дошку ряду необхідно відпиляти в розмір пилою з маленькими зубами або лобзиком. Починати рекомендується з лицьової сторони дошки, щоб не було задирів. Поклавши останню дошку на місце в першому ряду, необхідно за допомогою шнура переконатися, що ряд лежить рівно і при неюбходимости провести відповідну регулювання.

Починаючи новий ряд необхідно передбачити зміщення відносно першого ряду не менше 400мм. Укладання наступних дощок ламінату при влаштуванні другого ряду здійснюється в наступній послідовності: чергову дошку з'єднують з першим рядом в безпосередній близькості від суміжної дошки другого ряду, потім плавним зміщенням вздовж першого ряду дошку пристиковують до сусідньої за коротким з'єднанню. Так потрібно виконати по всій довжині ряду. Останній ряд прирізають в розмір з урахуванням температурного зазору і укладають також, як і всі попередні. Після монтажу підлоги можна приступати до установки плінтусів, перехідних профілів, порогів і молдингів але не раніше ніж через дві доби, хай уляжеться.

Покриття ламінованої підлоги не вимагає складного догляду, його досить підмести, пропилососити і протерти вологою ганчіркою.

Завдяки високої поверхневої твердості, ламінат, порівняно з іншими підлоговими покриттями, найбільш стійкий до впливу точкових ударних навантажень, наприклад, до падіння твердих предметів або до таких регулярних навантажень, як жіночі каблуки.

Насичені кольори і структура, невідрізнима від справжнього дерев'яного настилу, не залишать байдужими Вас і Ваших близьких. Проведіть враження на гостей і прикрасьте Ваш будинок на довгі роки!

Р/S. Ми будемо раді допомогти Вам прикрасити свій будинок.