Види ремонту

Наша фортеця!

Тільки вдома ми відчуваємо себе в безпеці, оточеними затишком і комфортом свого житла. І коли купуючи нове житло або орендуючи офіс, ми замислюємося переробити все на свій лад, за сучасними технологіями і дотримуючись стандартів. - це ремонт квартири (ремонт офісу). Або ж попередній ремонт стерся до дірок, такі рідні стіни в минулому вже не радують око, а дратують і наштовхують на думку про радикальні зміни, і, як наслідок - косметичний ремонт не вимагає великих тимчасових і фінансових витрат або ж Капітальний ремонт квартири з заміною конструктивних, незручних елементів аж до перепланування приміщень. Без ремонту вже ніяк, але який ремонт вибрати?

Ремонт квартир - можна сортувати таким чином:

Косметичний ремонт офісів та магазинів є найпростішим способом створити і оновити вигляд квартири, основне завдання усунення дефектів у приміщенні, зміна обстановки і при цьому - найдешевший варіант з можливих. У нього входять такі операції як заміна шпалер, заміна покриття підлоги, фарбування стель. Нерідко такий варіант як косметичний ремонт використовується, коли необхідно швидко і недорого привести все в порядок. Види робіт: розчистка стелі і стін, часткова шпаклівка стель та стін, фарбування стелі, обклеювання стін шпалерами, укладання лінолеуму, укладання ламінату, укладання ковроліну, перенесення і монтаж електрики, заміна дверей.

Комплексний ремонт квартир, офісів та магазинів. В новобудові або ваша квартира в жалюгідному стані, то необхідний комплексний ремонт квартири. Такий ремонт передбачає заміну комунікацій, виконання перепланування, необхідно грамотно підходити до підбору будівельних матеріалів, профисионально виконувати монтажні та оздоблювальні роботи з знанням технології монтажу та оздоблення. Комплексний ремонт квартир - це досить складний і дорогий процес. Дозволяє створити по-справжньому комфортне, красиве житло якісно і надовго. Види робіт: демонтажні роботи, стяжка, штукатурка стін і стелі, шпаклівка стін, шпаклівка стелі, шпаклювання відкосів, фарбування стель, обклеювання стін шпалерами, плиточні роботи, укладання ламінату, укладання паркетної дошки, монтаж електрики, монтаж сантехніки, монтаж радіаторів, установка дверей.

Частковий ремонт квартир, офісів та магазинів. Іноді не потрібно одночасної обробки всіх приміщень. Наприклад, житлові кімнати в задовільному стані, а от ванна кімната або кухня вимагають ремонту або на оборот.

Ремонт офісів

Косметичний ремонт офісу. Виконується з незначними змінами в плануванні офісу і мінімальними витратами по реконструкції або заміні підлоги, стін, сантехнічних пристроїв, все залежить від Ваших уявлень і побажань. Ремонт офісів включає в себе наступний склад ремонтних і оздоблювальних робіт: фарбування стін, фарбування або заміна стелі Амстронг, фарбування гіпсокартонних стель, заміна лінолеуму, монтаж плінтусів, монтаж електроприладів.

Капітальний ремонт офісів. Це високоякісна обробка офісного приміщення з застосуванням надійно зарекомендували себе технологій і матеріалів. Роботи проводяться з метою усунення фізичного зносу його конструкцій і систем інженерного обладнання, а також підтримання експлуатаційних показників приміщення і його функціонального призначення. Ремонт офісів включає в себе наступний склад ремонтних і оздоблювальних робіт: демонтажні роботи, вирівнювання поверхонь, монтаж стін, перегородок, сантехнічні і електромонтажні роботи, оздоблювальні роботи, монтаж вікон, дверей.

З ремонтом визначилися, але щоб комфортно почувати себе вдома і радіти кожній хвилинці, потрібно ще трошки попрацювати, а саме вдихнути життя, вклавши душу і ідею, не дотримуючись стереотипам, не обмежуючи себе рамками, поєднуючи непоєднуване, це і буде запорукою успіху створювати унікальне і геніальне. Тому, якщо у Вас немає часу або бажання займатися цим відповідальними вопросамами, то слід покладатися на професійного дизайнера.